Sosyal MedyaTeknoloji

WhatsApp’ta numara gizleme dönemi başlıyor! Gizli numaralara hazır olun

Sosyal mesajlaşma ağı WhatsApp, iki yeni özellik getirmeye hazırlanıyor. En popüler sosyal medya araçlarından biri olan WhatsApp, yeni çalışmasıyla gündem oldu. Anonim özelliğin detayları ortaya çıkarken, diğer özellik ise sohbet soruşturması. Bu harika özellik sayesinde, kullanıcılar artık bir işletme hesabı üzerinden yapılan alışverişlerde numaralarını göstermeden karşı tarafla iletişim kurabilir. Peki WhatsApp numarası nasıl gizlenir? İşte gizli numara özelliğinin detayları…

Tüm dünya genelinde en popüler mesajlaşma ağlarından biri olan WhatsApp, çeşitli güncellemelerle kendisinden söz ettiriyor. Yapılan yeniliklerle iyileştirmelerde bulunan WhatsApp yeni özelliğini test etmeye başladı. Kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak isteyen WhatsApp iki yeni özelliğini kullanıma sürdü. Alınan son bilgilere göre uygulamaya numara gizleme seçeneği eklenecek.

 

WHATSAPP’TA NUMARA GİZLEME ÖZELLİĞİ!

WhatsApp ile ilgili güncellemeleri paylaşan WABetaInfo’nun haberine göre; WhatsApp Desktop sürümüne gelen beta güncellemesinde numara gizleme özelliği olacağı belirtildi. Geçtiğimiz günlerde kullanıcıların işletme hesapları ile iletişim kurarken numaralarını gizleyebileceği ifade edilmişti.

Beta testindeki ekran görüntüleri numara gizleme özelliğinin nasıl çalışacağı hakkında bilgi verdi. Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere kullanıcılar işletme hesabıyla iletişim kurarken numaralarının karşı tarafa görünüp görünmediğini öğrenebilecek.

WhatsApp Beta’nın Desktop sürümünde görülen bu özelliğin önümüzdeki günlerde tüm platformlara geleceği tahmin ediliyor. Henüz geliştirilme aşamasında olan numara gizleme özelliğinin resmi olarak çıkacağı tarih bilinmiyor.

BİR DİĞER ÖZELLİK ANKET SOHBETİ

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı bir başka özellik ise anket sohbeti. WABetaInfo’nun paylaştığı bilgilere göre; WhatsApp, ürünler, yeni özellikler ve diğer konular hakkında geri bildirimde bulunulması amacıyla kullanıcılara anket sunacak. Kullanıcılar anket sohbetlerini kapatabilme seçeneğine sahip olacak.

Anketlerde verilen yanıtlar kullanıcıların deneyimini hiçbir şekilde etkilenmezken şirket geri bildirimlere göre uygulamada iyileştirmeler yapacak. Bu sohbet anketi kullanıcılara WhatsApp’ın resmi profili üzerinden gönderilecek.


https://folkd.com/user/findqiblah

https://www.producthunt.com/@findqiblah

https://independent.academia.edu/İnsirahSuresi

https://www.blogger.com/u/3/profile/02439143827343453703

https://www.producthunt.com/@insirah

https://anchor.fm/insirah-suresi

https://www.crokes.com/insirah/info/

https://reedsy.com/discovery/user/insirahsuresi

https://www.bandlab.com/insirahsuresi

https://anchor.fm/qibla-compass

https://dribbble.com/qiblacompass/about

https://www.producthunt.com/@qibla_compass

https://www.credly.com/users/qibla-compass/badges

https://www.metal-archives.com/users/teknoyeni

https://visual.ly/users/teknoyeni/portfolio

https://www.blogger.com/u/2/profile/16566419584976138752

https://telegra.ph/Qiblah-Finder-Kible-Bulma-09-20

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu